Slideshow Creator (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Order
be: Парадак
