Slideshow Creator (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Layout
id: Tata letak

en: Bottom
id: Dasar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Order
id: Urutan

en: Middle
id: Tengah
