Slideshow Creator (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Order
bg: Поръчка
