Slideshow Creator (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Order
bo: གོ་རིམ
