Slideshow Creator (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška
