Slideshow Creator (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Layout
et: Paigutus

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Order
et: Järjestus
