Slideshow Creator (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ
