Slideshow Creator (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
