Slideshow Creator (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Layout
fa: آرایش

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Order
fa: سفارش
