Slideshow Creator (7.x-1.9) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Order
ast: Orde
