Slideshow Creator (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Order
jv: Urutan
