Slideshow Creator (7.x-1.9) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
