Slideshow Creator (7.x-1.9) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Order
te: క్రమం
