Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Next
az: İrəli

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Reverse
az: Tərs

en: Effect
az: Effekt
