Slideshow Creator (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Layout
he: פריסה

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Order
he: סידור

en: Middle
he: אמצע
