Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ
