Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Format
be: Фармат

en: Fields
be: Палі

en: am
be: да палудня

en: pm
be: пасля палудня

en: Optional
be: Неабавязковы
