Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: am
bn: পূর্বাহ্ন

en: pm
bn: অপরাহ্ন

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক
