Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Format
cs: Formát

en: Fields
cs: Pole

en: Optional
cs: Nepovinné
