Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Format
el: Μορφή

en: Fields
el: Πεδία

en: am
el: πμ

en: pm
el: μμ

en: Optional
el: Προαιρετικό
