Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Format
hr: Oblik

en: Fields
hr: Polja

en: am
hr: prijepodne

en: Optional
hr: Prouvoljno
