Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Required
it: Obbligatorio

en: Format
it: Formato

en: Fields
it: Campi

en: Optional
it: Opzionale
