Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Required
ja: 必須

en: Format
ja: フォーマット

en: Fields
ja: フィールド

en: am
ja: 午前

en: pm
ja: 午後

en: Optional
ja: 任意
