Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: am
km: ព្រឹក

en: pm
km: ល្ងាច

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
