Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Required
nl: Verplicht

en: Format
nl: Opmaak

en: Fields
nl: Velden

en: Optional
nl: Optioneel
