Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Fields
nn: Felt

en: am
nn: formiddag

en: pm
nn: ettermiddag

en: Optional
nn: Valfri
