Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: Required
pl: Wymagane

en: Fields
pl: Pola

en: am
pl: przed południem

en: pm
pl: po południu

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: 12 hour
pl: 12 godzin

en: Not Found!
pl: Nie znaleziono!
