Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Format
ru: Формат

en: Fields
ru: Поля

en: am
ru: утра

en: pm
ru: вечера

en: Optional
ru: Необязательно
