Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Fields
sv: Fält

en: am
sv: fm

en: pm
sv: em

en: Optional
sv: Valfritt
