Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Required
tr: Zorunlu

en: Format
tr: Biçim

en: Fields
tr: Alanlar

en: am
tr: öö

en: pm
tr: ös

en: Optional
tr: Seçime bağlı
