Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Format
bg: Формат

en: am
bg: преди обед

en: pm
bg: следобед

en: Optional
bg: По желание
