Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Fields
bs: Polja

en: am
bs: prijepodne

en: pm
bs: poslijepodne

en: Optional
bs: Opcionalno
