Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Format
cy: Fformat

en: Fields
cy: Meysydd

en: am
cy: yb

en: pm
cy: yp

en: Optional
cy: Dewisol
