Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Fields
eo: Kampoj

en: am
eo: atm

en: pm
eo: ptm

en: Optional
eo: Nedeviga
