Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Format
et: Vorming

en: Fields
et: Väljad

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Optional
et: Valikuline
