Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Format
hi: प्रारूप

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: am
hi: पूर्वान्ह

en: Optional
hi: वैकल्पिक
