Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Required
lv: Obligāts

en: Format
lv: Formāts

en: Fields
lv: Lauki

en: Optional
lv: Neobligāts
