Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Required
pt: Obrigatório

en: Format
pt: Formato

en: Fields
pt: Campos

en: Optional
pt: Opcional
