Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Format
sk: Formát

en: Fields
sk: Polia

en: am
sk: doobeda

en: pm
sk: poobede

en: Optional
sk: Nepovinné
