Slim Time (7.x-1.1-rc4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Format
uk: Формат

en: Fields
uk: Поля

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Fuzzy
uk: Неточно

en: 24 hour
uk: 24-ох годинний
