Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Required
ar: ضروري

en: Format
ar: التنسيق

en: Fields
ar: الحقول

en: am
ar: ص

en: pm
ar: م

en: Optional
ar: اختياري

en: Granularity
ar: النعومة
