Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: am
bo: སྔ་དྲོ

en: pm
bo: ཕྱི་དྲོ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད
