Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Required
ca: Necessari

en: Fields
ca: Camps

en: Optional
ca: Opcional

en: Granularity
ca: Granularitat
