Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Required
da: Obligatorisk

en: Fields
da: Felter

en: Optional
da: Valgfrit

en: Granularity
da: Granularitet
