Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Required
de: Erforderlich

en: Fields
de: Felder

en: Granularity
de: Granularität

en: 12 hour
de: 12-Stunden
