Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Required
es: Obligatorio

en: Format
es: Formato

en: Fields
es: Campos

en: Optional
es: Opcional

en: Granularity
es: Nivel de detalle
