Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Format
eu: Formatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Granularity
eu: Granularitatea
