Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Required
fr: Requis

en: Fields
fr: Champs

en: Optional
fr: Facultatif

en: Granularity
fr: Granularité
