Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Format
gl: Formato

en: Fields
gl: Campos

en: Optional
gl: Opcional

en: Granularity
gl: Granularidade
