Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Format
hu: Formátum

en: Fields
hu: Mezők

en: am
hu: de

en: pm
hu: du

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Granularity
hu: Finomság

en: Fuzzy
hu: Homályos
